Gépésztechnikus

Pétfürdő

Azonnali kezdéssel

gépésztechnikus

jelentkezését várjuk

Amit kínálunk:

  • Nappalos munkarend (hétfőtől – péntekig),
  • Biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél, a szakmai fejlődés lehetőségével,
  • Széles körű Cafeteria juttatási csomag, karácsonyi jutalom
  • munkába járás támogatása,
  • Bérezés megegyezés szerint.

Az elvárt jelentkező olyan szakember, aki:

  • Gépésztechnikusi végzettséggel rendelkezik,
  • Karbantartási területen szerzett több éves szakmai tapasztalatot szerzett,
  • Kiváló problémafelismerő és problémamegoldó készséggel, valamint nyitott és rugalmas gondolkodásmóddal bír,
  • SAP rendszer (elsősorban PM – karbantartási modul) ismerettel, felhasználói gyakorlattal valamint „B” kategóriás gépjárművezetői engedéllyel rendelkezik

Kiemelt feladatai:

  • Gépészeti anyagbeszerzési, karbantartási, szintentartó beruházási és felújítási projektek bonyolítása a pályáztatástól a műszaki és pénzügyi lezárásig.
  • Külső vállalkozókkal történő szerződéskötések menedzselése
  • Egyéb, nem gépész specifikus feladatok ügyintézése
  • Üzemzavar elhárításban való gyors és hatékony részvétel
  • Sürgős anyagbeszerzések (főleg belföldi utazással járó) bonyolítása

Angol nyelv középszintű ismerete előnyt jelent.

A munkavégzés helye: Pétfürdő

A részletes szakmai önéletrajzzal és a végzettségek meglétét igazoló dokumentumok másolatával ellátott pályázatokat az alábbi címre kérjük eljuttatni:

Nitrogénművek Zrt.

Humánpolitikai csoport

palyazat@nitrogen.hu